Activă MARAMUREŞ

DOSMETROS SRL

CUI
31237423
Reg. Comerț
J2013000151243
Înregistrată
15.02.2013
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, SAT LĂPUŞEL COM. RECEA, STR. UNIRII, NR.107, cod poștal 437227
11.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 15.02.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
151.842 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
2.076 RON
▲ 30% vs 2024
Capitaluri proprii
54.896 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

036 k72 k108 k145 k181 k2021 · Cifră de afaceri: 132.648 RON2022 · Cifră de afaceri: 180.667 RON2023 · Cifră de afaceri: 172.682 RON2024 · Cifră de afaceri: 145.636 RON2025 · Cifră de afaceri: 151.842 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 3.921 RON2023 · Profit: 5.984 RON2024 · Profit: 1.601 RON2025 · Profit: 2.076 RON2021 · Datorii: 6.794 RON2022 · Datorii: 13.264 RON2023 · Datorii: 16.422 RON2024 · Datorii: 7.532 RON2025 · Datorii: 10.896 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DOSMETROS SRL a avut o cifră de afaceri de 151.842 RON în 2025, cu un profit net de 2.076 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 151.842 145.636 172.682 180.667 132.648
Profit net 2.076 1.601 5.984 3.921 0
Capitaluri proprii 54.896 52.820 51.219 45.235 41.314
Active totale 65.792 60.352 67.641 58.499 48.108
Datorii totale 10.896 7.532 16.422 13.264 6.794
Număr mediu salariați 1 1 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

11.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.