Activă BOTOŞANI

TUDOR MEDICAL VETFARM SRL

CUI
31220952
Reg. Comerț
J2013000061074
Înregistrată
13.02.2013
Sediu social JUD. BOTOŞANI, SAT GORBĂNEŞTI COM. GORBĂNEŞTI, GORBĂNEŞTI, NR.68, STRADA 1, cod poștal 717175
19.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 13.02.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
281.768 RON
▲ 41% vs 2024
Profit net
143.885 RON
▼ 14% vs 2024
Capitaluri proprii
151.845 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

056 k113 k169 k225 k282 k2021 · Cifră de afaceri: 200.471 RON2022 · Cifră de afaceri: 204.177 RON2023 · Cifră de afaceri: 201.930 RON2024 · Cifră de afaceri: 199.490 RON2025 · Cifră de afaceri: 281.768 RON2021 · Profit: 93.891 RON2022 · Profit: 90.484 RON2023 · Profit: 77.722 RON2024 · Profit: 166.661 RON2025 · Profit: 143.885 RON2021 · Datorii: 11.525 RON2022 · Datorii: 111.468 RON2023 · Datorii: 32.110 RON2024 · Datorii: 51.703 RON2025 · Datorii: 28.153 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TUDOR MEDICAL VETFARM SRL a avut o cifră de afaceri de 281.768 RON în 2025, cu un profit net de 143.885 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 281.768 199.490 201.930 204.177 200.471
Profit net 143.885 166.661 77.722 90.484 93.891
Capitaluri proprii 151.845 167.661 78.722 91.485 77.781
Active totale 179.998 219.364 110.832 202.953 89.306
Datorii totale 28.153 51.703 32.110 111.468 11.525
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

19.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.