Activă CLUJ

FACE FORWARD S.R.L.

CUI
31203366
Reg. Comerț
J2013000372125
Înregistrată
08.02.2013
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. FABRICII, NR.105, SPATIU COMERCIAL NR. 4, SC.1, ET.PARTER, cod poștal 400632
-0.27
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 08.02.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
324.824 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
38.317 RON
▲ 1748% vs 2024
Capitaluri proprii
-56.246 RON
▲ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

065 k130 k195 k260 k325 k2021 · Cifră de afaceri: 7.860 RON2022 · Cifră de afaceri: 46.398 RON2023 · Cifră de afaceri: 153.248 RON2024 · Cifră de afaceri: 272.188 RON2025 · Cifră de afaceri: 324.824 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 2.073 RON2025 · Profit: 38.317 RON2021 · Datorii: 83.202 RON2022 · Datorii: 90.832 RON2023 · Datorii: 139.241 RON2024 · Datorii: 123.514 RON2025 · Datorii: 129.989 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FACE FORWARD S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 324.824 RON în 2025, cu un profit net de 38.317 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 324.824 272.188 153.248 46.398 7.860
Profit net 38.317 2.073 0 0 0
Capitaluri proprii -56.246 -94.563 -96.836 -89.677 -82.079
Active totale 73.743 13.164 42.405 1.155 1.123
Datorii totale 129.989 123.514 139.241 90.832 83.202
Număr mediu salariați 2 2 2 1 0

Analiză de risc — insolvență

-0.27
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.