Activă Plătitor TVA ARGEŞ

COMPLET SISTEM ACOPERIŞ SRL

CUI
31151925
Reg. Comerț
J2013000101035
Înregistrată
29.01.2013
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT BASCOV COM. BASCOV, STR. ROTĂREŞTI DN, NR.51, CORP C5
6.49
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 29.01.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.257.350 RON
▲ 39% vs 2024
Profit net
105.674 RON
▲ 139% vs 2024
Capitaluri proprii
124.324 RON
▲ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0451 k903 k1,4 mil1,8 mil2,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.435.437 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.760.010 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.736.869 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.619.567 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.257.350 RON2021 · Profit: 49.461 RON2022 · Profit: 114.878 RON2023 · Profit: 107.698 RON2024 · Profit: 44.288 RON2025 · Profit: 105.674 RON2021 · Datorii: 142.046 RON2022 · Datorii: 290.687 RON2023 · Datorii: 122.854 RON2024 · Datorii: 172.724 RON2025 · Datorii: 196.892 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COMPLET SISTEM ACOPERIŞ SRL a avut o cifră de afaceri de 2.257.350 RON în 2025, cu un profit net de 105.674 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.257.350 1.619.567 1.736.869 1.760.010 1.435.437
Profit net 105.674 44.288 107.698 114.878 49.461
Capitaluri proprii 124.324 84.126 133.316 133.528 138.493
Active totale 321.216 256.850 256.170 424.215 280.539
Datorii totale 196.892 172.724 122.854 290.687 142.046
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

6.49
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.