Activă SUCEAVA

PGASIG S.R.L.

CUI
31133406
Reg. Comerț
J33/71/2013
Înregistrată
24.01.2013
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT VAMA COM. VAMA, STR. 9 MAI, NR.1, CAMERA 2, cod poștal 727590
34.23
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 24.01.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
59.398 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
3.852 RON
▼ 68% vs 2024
Capitaluri proprii
31.697 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k41 k55 k69 k2021 · Cifră de afaceri: 36.861 RON2022 · Cifră de afaceri: 30.950 RON2023 · Cifră de afaceri: 69.071 RON2024 · Cifră de afaceri: 57.893 RON2025 · Cifră de afaceri: 59.398 RON2021 · Profit: 10.574 RON2022 · Profit: 1.278 RON2023 · Profit: 25.024 RON2024 · Profit: 11.853 RON2025 · Profit: 3.852 RON2021 · Datorii: 6.659 RON2022 · Datorii: 417 RON2023 · Datorii: 2.158 RON2024 · Datorii: 1.118 RON2025 · Datorii: 1.244 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PGASIG S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 59.398 RON în 2025, cu un profit net de 3.852 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 59.398 57.893 69.071 30.950 36.861
Profit net 3.852 11.853 25.024 1.278 10.574
Capitaluri proprii 31.697 40.027 28.174 3.149 1.870
Active totale 32.941 41.145 30.332 3.566 8.529
Datorii totale 1.244 1.118 2.158 417 6.659
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

34.23
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.