Activă Plătitor TVA TULCEA

AGRICOLA VALEA NUCARILOR SRL

CUI
31112950
Reg. Comerț
J36/19/2013
Înregistrată
21.01.2013
Sediu social JUD. TULCEA, SAT VALEA NUCARILOR COM. VALEA NUCARILOR, STR. I. GHE. DUCA, NR.6, CAMERA 3, CONSTRUCTIA C8, cod poștal 827235
-19.18
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 21.01.2013)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.441.810 RON
▲ 47% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-5.501.950 RON
▼ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,5 mil3,0 mil4,5 mil6,0 mil7,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.620.031 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.370.105 RON2023 · Cifră de afaceri: 822.849 RON2024 · Cifră de afaceri: 977.930 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.441.810 RON2021 · Profit: 861.236 RON2022 · Profit: 23.698 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 101.984 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.924.848 RON2022 · Datorii: 6.013.581 RON2023 · Datorii: 6.817.007 RON2024 · Datorii: 6.944.353 RON2025 · Datorii: 7.463.108 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRICOLA VALEA NUCARILOR SRL a avut o cifră de afaceri de 1.441.810 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.441.810 977.930 822.849 2.370.105 2.620.031
Profit net 0 101.984 0 23.698 861.236
Capitaluri proprii -5.501.950 -4.262.970 -4.315.197 1.615.392 1.591.694
Active totale 1.961.158 2.681.383 2.501.810 7.628.973 6.516.542
Datorii totale 7.463.108 6.944.353 6.817.007 6.013.581 4.924.848
Număr mediu salariați 5 6 7 7 7

Analiză de risc — insolvență

-19.18
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.