Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

STEP UP CONSTRUCT S.R.L.

CUI
31040080
Reg. Comerț
J2017020637406
Înregistrată
21.12.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD IULIU MANIU, NR.15H, BL.5, SC.1, ET.3, AP.37
3.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 21.12.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.136.649 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
453.893 RON
▲ 97% vs 2024
Capitaluri proprii
494.780 RON
▲ 105% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0850 k1,7 mil2,6 mil3,4 mil4,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.026.591 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.225.672 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.456.171 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.251.333 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.136.649 RON2021 · Profit: 409.386 RON2022 · Profit: 745.605 RON2023 · Profit: 349.851 RON2024 · Profit: 230.786 RON2025 · Profit: 453.893 RON2021 · Datorii: 644.081 RON2022 · Datorii: 542.087 RON2023 · Datorii: 1.162.069 RON2024 · Datorii: 1.347.489 RON2025 · Datorii: 1.750.692 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STEP UP CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.136.649 RON în 2025, cu un profit net de 453.893 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.136.649 4.251.333 2.456.171 2.225.672 1.026.591
Profit net 453.893 230.786 349.851 745.605 409.386
Capitaluri proprii 494.780 240.887 350.101 745.855 581.086
Active totale 2.245.472 1.546.004 1.502.566 1.287.942 1.225.167
Datorii totale 1.750.692 1.347.489 1.162.069 542.087 644.081
Număr mediu salariați 12 12 10 5 2

Analiză de risc — insolvență

3.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.