Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SOLUTIONS ORIENTED TO LEADERSHIP & INNOVATIONS SRL

CUI
31012269
Reg. Comerț
J40/14717/2012
Înregistrată
13.12.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL ION MIHALACHE, NR.152, BL.6, AP.71, cod poștal 11208
-6.17
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 13.12.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
78.415 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-27.398 RON
▼ 213% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

040 k80 k121 k161 k201 k2021 · Cifră de afaceri: 201.038 RON2022 · Cifră de afaceri: 138.706 RON2023 · Cifră de afaceri: 107.101 RON2024 · Cifră de afaceri: 102.168 RON2025 · Cifră de afaceri: 78.415 RON2021 · Profit: 79.343 RON2022 · Profit: 42.480 RON2023 · Profit: 20.680 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.833 RON2022 · Datorii: 11.152 RON2023 · Datorii: 17.259 RON2024 · Datorii: 64.548 RON2025 · Datorii: 61.473 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOLUTIONS ORIENTED TO LEADERSHIP & INNOVATIONS SRL a avut o cifră de afaceri de 78.415 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 78.415 102.168 107.101 138.706 201.038
Profit net 0 0 20.680 42.480 79.343
Capitaluri proprii -27.398 24.194 73.910 97.665 136.890
Active totale 32.897 87.675 91.064 108.817 140.723
Datorii totale 61.473 64.548 17.259 11.152 3.833
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-6.17
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.