Activă DÂMBOVIŢA

DRAGOCRIS INSURANCE S.R.L.

CUI
30999812
Reg. Comerț
J2012000835151
Înregistrată
11.12.2012
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT SĂCUENI COM. GURA OCNIŢEI, STR. CPT. SULTANA, NR.62, cod poștal 137243
-61.20
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 11.12.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.812 RON
▲ 65% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-65.218 RON
▼ 1528% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0115 k230 k345 k460 k575 k2021 · Cifră de afaceri: 423.808 RON2022 · Cifră de afaceri: 575.041 RON2023 · Cifră de afaceri: 6.361 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.122 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.812 RON2021 · Profit: 295.793 RON2022 · Profit: 428.371 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 12.674 RON2022 · Datorii: 8.213 RON2023 · Datorii: 6 RON2024 · Datorii: 30.165 RON2025 · Datorii: 72.318 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DRAGOCRIS INSURANCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 6.812 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.812 4.122 6.361 575.041 423.808
Profit net 0 0 0 428.371 295.793
Capitaluri proprii -65.218 -4.005 53.048 428.748 296.169
Active totale 7.100 26.160 53.054 436.961 308.843
Datorii totale 72.318 30.165 6 8.213 12.674
Număr mediu salariați 0 0 0 2 2

Analiză de risc — insolvență

-61.20
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.