Activă Plătitor TVA TULCEA

AGROZYC CEREALE SRL

CUI
30984315
Reg. Comerț
J36/549/2012
Înregistrată
06.12.2012
Sediu social JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. MIRCEA VODĂ, NR.48, C1. CAMERA NR.1
10.06
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 06.12.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.642.399 RON
▲ 163% vs 2024
Profit net
464.345 RON
▲ 350% vs 2024
Capitaluri proprii
1.005.180 RON
▲ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0328 k657 k985 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.398.139 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.083.818 RON2023 · Cifră de afaceri: 149.112 RON2024 · Cifră de afaceri: 625.376 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.642.399 RON2021 · Profit: 625.894 RON2022 · Profit: 86.580 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 103.276 RON2025 · Profit: 464.345 RON2021 · Datorii: 285.216 RON2022 · Datorii: 297.050 RON2023 · Datorii: 367.362 RON2024 · Datorii: 385.850 RON2025 · Datorii: 380.635 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGROZYC CEREALE SRL a avut o cifră de afaceri de 1.642.399 RON în 2025, cu un profit net de 464.345 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.642.399 625.376 149.112 1.083.818 1.398.139
Profit net 464.345 103.276 0 86.580 625.894
Capitaluri proprii 1.005.180 763.485 660.209 1.612.750 1.948.169
Active totale 2.935.815 2.699.335 2.302.396 3.462.397 4.086.874
Datorii totale 380.635 385.850 367.362 297.050 285.216
Număr mediu salariați 5 4 5 4 4

Analiză de risc — insolvență

10.06
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.