Activă Plătitor TVA ARAD

BETA ENERGY LOGISTICH SRL

CUI
30984080
Reg. Comerț
J02/1366/2012
Înregistrată
06.12.2012
Sediu social JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. MADRID, NR.34
12.54
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 06.12.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
10.282 RON
Capitaluri proprii
425.291 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-102 k-20 k61 k143 k225 k306 k2021 · Cifră de afaceri: 305.463 RON2022 · Cifră de afaceri: 306.157 RON2023 · Cifră de afaceri: 123.757 RON2024 · Cifră de afaceri: 17.760 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 53.148 RON2022 · Profit: 77.855 RON2023 · Profit: 117.183 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 10.282 RON2021 · Datorii: 12.625 RON2022 · Datorii: 121.584 RON2023 · Datorii: -101.897 RON2024 · Datorii: 71.920 RON2025 · Datorii: 67.044 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BETA ENERGY LOGISTICH SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 10.282 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 17.760 123.757 306.157 305.463
Profit net 10.282 0 117.183 77.855 53.148
Capitaluri proprii 425.291 415.009 598.793 481.609 403.754
Active totale 492.335 486.929 496.896 603.193 416.379
Datorii totale 67.044 71.920 -101.897 121.584 12.625
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.54
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.