Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

GADY MAGIC STYLE SRL

CUI
30977784
Reg. Comerț
J2012014299408
Înregistrată
05.12.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR OLIMPIADEI, NR.21A, CAMERA NR.2
11.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 05.12.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
360.024 RON
▲ 22% vs 2024
Profit net
53.650 RON
Capitaluri proprii
-21.140 RON
▲ 72% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

072 k144 k216 k288 k360 k2021 · Cifră de afaceri: 289.126 RON2022 · Cifră de afaceri: 292.510 RON2023 · Cifră de afaceri: 282.989 RON2024 · Cifră de afaceri: 296.279 RON2025 · Cifră de afaceri: 360.024 RON2021 · Profit: 19.577 RON2022 · Profit: 9.553 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 53.650 RON2021 · Datorii: 85.760 RON2022 · Datorii: 92.564 RON2023 · Datorii: 81.397 RON2024 · Datorii: 110.411 RON2025 · Datorii: 54.247 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GADY MAGIC STYLE SRL a avut o cifră de afaceri de 360.024 RON în 2025, cu un profit net de 53.650 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 360.024 296.279 282.989 292.510 289.126
Profit net 53.650 0 0 9.553 19.577
Capitaluri proprii -21.140 -74.789 -20.209 9.800 1.347
Active totale 33.107 35.622 61.188 102.364 87.107
Datorii totale 54.247 110.411 81.397 92.564 85.760
Număr mediu salariați 4 5 5 6 6

Analiză de risc — insolvență

11.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.