Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

COMSA SA BARCELONA SUCURSALA BUCURESTI

CUI
30907169
Reg. Comerț
J2012013408409
Înregistrată
14.11.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR TELESCOPULUI, NR.29-31, ET.3, AP.11, cod poștal 14368
-0.49
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
ALTE FORME DE PROPRIETATE
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
13 ani (din 14.11.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
659.225 RON
▼ 98% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-71.607.854 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 mil118 mil177 mil236 mil295 mil2021 · Cifră de afaceri: 899.193 RON2022 · Cifră de afaceri: 727.555 RON2023 · Cifră de afaceri: 659.225 RON2024 · Cifră de afaceri: 33.109.538 RON2025 · Cifră de afaceri: 659.225 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 10.397.119 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 285.723.097 RON2022 · Datorii: 284.192.213 RON2023 · Datorii: 295.243.973 RON2024 · Datorii: 238.954.757 RON2025 · Datorii: 235.389.341 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COMSA SA BARCELONA SUCURSALA BUCURESTI a avut o cifră de afaceri de 659.225 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 659.225 33.109.538 659.225 727.555 899.193
Profit net 0 0 10.397.119 0 0
Capitaluri proprii -71.607.854 -70.033.346 -28.726.433 -39.123.552 -37.238.811
Active totale 229.445.624 234.653.062 268.257.347 247.235.557 252.238.441
Datorii totale 235.389.341 238.954.757 295.243.973 284.192.213 285.723.097
Număr mediu salariați 3 3 3 4 4

Analiză de risc — insolvență

-0.49
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.