Activă ILFOV

M & F AUTO SPEED EVOLUTION SRL

CUI
30856014
Reg. Comerț
J23/3116/2012
Înregistrată
01.11.2012
Sediu social JUD. ILFOV, SAT MĂGURELE ORŞ. MĂGURELE, STR. MILCOV, NR.31, cod poștal 77125
9.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 01.11.2012)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
55.284 RON
▼ 66% vs 2023
Profit net
5.565 RON
▲ 22% vs 2023
Capitaluri proprii
19.454 RON
▲ 308% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

033 k66 k99 k131 k164 k2018 · Cifră de afaceri: 97.542 RON2019 · Cifră de afaceri: 123.980 RON2020 · Cifră de afaceri: 56.173 RON2023 · Cifră de afaceri: 164.315 RON2024 · Cifră de afaceri: 55.284 RON2018 · Profit: 58.699 RON2019 · Profit: 57.045 RON2020 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 4.563 RON2024 · Profit: 5.565 RON2018 · Datorii: 10.154 RON2019 · Datorii: 945 RON2020 · Datorii: 96.292 RON2023 · Datorii: 44.977 RON2024 · Datorii: 8.009 RON20182019202020232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

M & F AUTO SPEED EVOLUTION SRL a avut o cifră de afaceri de 55.284 RON în 2024, cu un profit net de 5.565 RON.

Indicator (RON) 20242023202020192018
Cifră de afaceri netă 55.284 164.315 56.173 123.980 97.542
Profit net 5.565 4.563 0 57.045 58.699
Capitaluri proprii 19.454 4.763 26.472 223.835 170.851
Active totale 27.463 49.740 119.904 221.180 181.005
Datorii totale 8.009 44.977 96.292 945 10.154
Număr mediu salariați 1 1 0 5 6

Analiză de risc — insolvență

9.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.