Activă Plătitor TVA GIURGIU

MASTER INSTALCOM SRL

CUI
30827353
Reg. Comerț
J52/698/2012
Înregistrată
25.10.2012
Sediu social JUD. GIURGIU, ORŞ. MIHĂILEŞTI, ALEEA FLORILOR, NR.2, ANEXA C2, cod poștal 85200
-0.01
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mihăileşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4673
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 25.10.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.685 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-2.933 RON
▼ 331% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0334 k667 k1,0 mil1,3 mil1,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 431.323 RON2022 · Cifră de afaceri: 201.625 RON2023 · Cifră de afaceri: 40.324 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.685 RON2021 · Profit: 27.688 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.548.662 RON2022 · Datorii: 1.668.061 RON2023 · Datorii: 1.642.814 RON2024 · Datorii: 1.641.814 RON2025 · Datorii: 1.657.626 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MASTER INSTALCOM SRL a avut o cifră de afaceri de 7.685 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.685 0 40.324 201.625 431.323
Profit net 0 0 0 0 27.688
Capitaluri proprii -2.933 1.270 4.574 56.621 130.915
Active totale 1.654.693 1.643.084 1.647.388 1.724.682 1.679.577
Datorii totale 1.657.626 1.641.814 1.642.814 1.668.061 1.548.662
Număr mediu salariați 0 0 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-0.01
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4673).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.