Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MANAGER BLOC SRL

CUI
30776721
Reg. Comerț
J2012011744400
Înregistrată
12.10.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR OBORUL NOU, NR.13, BL.P10, SC.1, ET.9, AP.240, cod poștal 21442
-0.75
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 12.10.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
248.043 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-39.798 RON
▼ 19% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

087 k175 k262 k350 k437 k2021 · Cifră de afaceri: 297.282 RON2022 · Cifră de afaceri: 298.856 RON2023 · Cifră de afaceri: 172.521 RON2024 · Cifră de afaceri: 205.746 RON2025 · Cifră de afaceri: 248.043 RON2021 · Profit: 81.454 RON2022 · Profit: 2.931 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 42.358 RON2022 · Datorii: 60.027 RON2023 · Datorii: 297.863 RON2024 · Datorii: 342.523 RON2025 · Datorii: 436.924 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MANAGER BLOC SRL a avut o cifră de afaceri de 248.043 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 248.043 205.746 172.521 298.856 297.282
Profit net 0 0 0 2.931 81.454
Capitaluri proprii -39.798 -33.310 1.314 159.215 603.456
Active totale 397.126 309.213 296.120 219.242 645.814
Datorii totale 436.924 342.523 297.863 60.027 42.358
Număr mediu salariați 2 1 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

-0.75
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.