Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BDM SYSTEMS S.R.L.

CUI
30743503
Reg. Comerț
J40/11385/2012
Înregistrată
03.10.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, PRL. GHENCEA, NR.95C, BL.-, SC.-, ET.-, AP.-, cod poștal 61703
3.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4673
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 03.10.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.724.493 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
716.813 RON
▼ 4% vs 2024
Capitaluri proprii
2.007.968 RON
▲ 58% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▲ 125% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,6 mil3,2 mil4,9 mil6,5 mil8,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 7.024.163 RON2022 · Cifră de afaceri: 7.697.172 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.483.648 RON2024 · Cifră de afaceri: 8.096.607 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.724.493 RON2021 · Profit: 304.267 RON2022 · Profit: 482.200 RON2023 · Profit: 206.792 RON2024 · Profit: 743.282 RON2025 · Profit: 716.813 RON2021 · Datorii: 2.098.082 RON2022 · Datorii: 2.053.181 RON2023 · Datorii: 2.808.632 RON2024 · Datorii: 3.856.838 RON2025 · Datorii: 5.502.033 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BDM SYSTEMS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 6.724.493 RON în 2025, cu un profit net de 716.813 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.724.493 8.096.607 7.483.648 7.697.172 7.024.163
Profit net 716.813 743.282 206.792 482.200 304.267
Capitaluri proprii 2.007.968 1.271.265 527.982 482.440 404.507
Active totale 7.513.669 5.129.137 3.328.707 2.545.793 2.498.275
Datorii totale 5.502.033 3.856.838 2.808.632 2.053.181 2.098.082
Număr mediu salariați 9 4 6 8 13

Analiză de risc — insolvență

3.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4673).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.