Activă Plătitor TVA VRANCEA

PRODUCŢIE ARNDESIGN SRL

CUI
30686726
Reg. Comerț
J2012000464395
Înregistrată
20.09.2012
Sediu social JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. MILITARI, NR.148, cod poștal 620145
2.08
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 20.09.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
656.831 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-326.714 RON
▼ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▼ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0235 k470 k706 k941 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 225.644 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.040.279 RON2023 · Cifră de afaceri: 671.117 RON2024 · Cifră de afaceri: 647.413 RON2025 · Cifră de afaceri: 656.831 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 102.137 RON2023 · Profit: 41.295 RON2024 · Profit: 33.605 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.176.086 RON2022 · Datorii: 1.153.189 RON2023 · Datorii: 1.088.294 RON2024 · Datorii: 899.284 RON2025 · Datorii: 879.406 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRODUCŢIE ARNDESIGN SRL a avut o cifră de afaceri de 656.831 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 656.831 647.413 671.117 1.040.279 225.644
Profit net 0 33.605 41.295 102.137 0
Capitaluri proprii -326.714 -292.901 -326.602 -420.648 -522.785
Active totale 1.411.860 1.465.551 1.620.860 1.591.709 1.512.469
Datorii totale 879.406 899.284 1.088.294 1.153.189 1.176.086
Număr mediu salariați 4 5 6 11 5

Analiză de risc — insolvență

2.08
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.