Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DRAGORAL CONCEPT S.R.L.

CUI
30645378
Reg. Comerț
J2018004881400
Înregistrată
10.09.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD IULIU MANIU (B-DUL PĂCII), NR.67, CAMERA 1, BL.6P, SC.8, ET.3, AP.290
1.66
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4778
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 10.09.2012)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
31.972 RON
▲ 1499% vs 2022
Profit net
3.741 RON
Capitaluri proprii
5.676 RON
▲ 193% vs 2022
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2022

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

09 k17 k26 k35 k43 k2019 · Cifră de afaceri: 13.100 RON2020 · Cifră de afaceri: 10.000 RON2021 · Cifră de afaceri: 13.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 31.972 RON2019 · Profit: 2.509 RON2020 · Profit: 928 RON2021 · Profit: 9.760 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 3.741 RON2019 · Datorii: 11.982 RON2020 · Datorii: 2.030 RON2021 · Datorii: 1.723 RON2022 · Datorii: 2.685 RON2023 · Datorii: 43.338 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DRAGORAL CONCEPT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 31.972 RON în 2023, cu un profit net de 3.741 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 31.972 2.000 13.000 10.000 13.100
Profit net 3.741 0 9.760 928 2.509
Capitaluri proprii 5.676 1.935 15.375 5.615 4.687
Active totale 49.014 4.620 17.098 7.645 16.669
Datorii totale 43.338 2.685 1.723 2.030 11.982
Număr mediu salariați 2 2 2 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.66
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4778).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.