Activă Plătitor TVA BRAŞOV

FARMOXIPOL SRL

CUI
30629526
Reg. Comerț
J08/1396/2012
Înregistrată
05.09.2012
Sediu social JUD. BRAŞOV, SAT VOILA COM. VOILA, VOILA, NR.146, cod poștal 507260
4.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 05.09.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.583.566 RON
▲ 54% vs 2024
Profit net
111.285 RON
▼ 57% vs 2024
Capitaluri proprii
3.471.166 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0988 k2,0 mil3,0 mil4,0 mil4,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.157.123 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.600.543 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.809.524 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.682.779 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.583.566 RON2021 · Profit: 14.933 RON2022 · Profit: 819.201 RON2023 · Profit: 229.484 RON2024 · Profit: 257.179 RON2025 · Profit: 111.285 RON2021 · Datorii: 4.938.471 RON2022 · Datorii: 2.275.554 RON2023 · Datorii: 2.247.039 RON2024 · Datorii: 2.333.864 RON2025 · Datorii: 4.104.113 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FARMOXIPOL SRL a avut o cifră de afaceri de 2.583.566 RON în 2025, cu un profit net de 111.285 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.583.566 1.682.779 1.809.524 4.600.543 2.157.123
Profit net 111.285 257.179 229.484 819.201 14.933
Capitaluri proprii 3.471.166 3.359.881 3.071.003 2.841.014 2.021.813
Active totale 7.575.279 5.693.745 5.318.042 5.116.568 6.960.284
Datorii totale 4.104.113 2.333.864 2.247.039 2.275.554 4.938.471
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.