Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

ICONOGRAF STUDIO SRL

CUI
30598608
Reg. Comerț
J2012009839402
Înregistrată
28.08.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALE VALEA SIRETULUI, NR.2, BL.P3, SC.G, ET.3, AP.134
9.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 28.08.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
805.853 RON
▲ 57% vs 2024
Profit net
192.018 RON
▲ 676% vs 2024
Capitaluri proprii
192.258 RON
▲ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0161 k322 k484 k645 k806 k2021 · Cifră de afaceri: 475.943 RON2022 · Cifră de afaceri: 572.901 RON2023 · Cifră de afaceri: 414.753 RON2024 · Cifră de afaceri: 513.593 RON2025 · Cifră de afaceri: 805.853 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 45.442 RON2023 · Profit: 27.364 RON2024 · Profit: 24.753 RON2025 · Profit: 192.018 RON2021 · Datorii: 153.167 RON2022 · Datorii: 189.404 RON2023 · Datorii: 83.222 RON2024 · Datorii: 117.851 RON2025 · Datorii: 187.151 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ICONOGRAF STUDIO SRL a avut o cifră de afaceri de 805.853 RON în 2025, cu un profit net de 192.018 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 805.853 513.593 414.753 572.901 475.943
Profit net 192.018 24.753 27.364 45.442 0
Capitaluri proprii 192.258 149.029 124.276 96.912 101.470
Active totale 379.409 266.880 207.498 286.316 254.637
Datorii totale 187.151 117.851 83.222 189.404 153.167
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

9.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.