Activă IAŞI

VASIMEDICA SRL

CUI
30591219
Reg. Comerț
J22/1438/2012
Înregistrată
27.08.2012
Sediu social JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. DN 24, NR.142, cod poștal 707410
5.52
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 27.08.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.478.845 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
323.405 RON
▼ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
323.605 RON
▼ 56% vs 2024
Număr mediu angajați
14
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0296 k592 k887 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 668.787 RON2022 · Cifră de afaceri: 865.632 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.135.456 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.311.980 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.478.845 RON2021 · Profit: 183.853 RON2022 · Profit: 225.929 RON2023 · Profit: 373.020 RON2024 · Profit: 363.079 RON2025 · Profit: 323.405 RON2021 · Datorii: 786.440 RON2022 · Datorii: 836.509 RON2023 · Datorii: 723.658 RON2024 · Datorii: 655.974 RON2025 · Datorii: 835.192 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VASIMEDICA SRL a avut o cifră de afaceri de 1.478.845 RON în 2025, cu un profit net de 323.405 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.478.845 1.311.980 1.135.456 865.632 668.787
Profit net 323.405 363.079 373.020 225.929 183.853
Capitaluri proprii 323.605 736.299 623.644 403.118 559.189
Active totale 1.555.964 1.815.884 1.821.113 1.752.368 1.898.058
Datorii totale 835.192 655.974 723.658 836.509 786.440
Număr mediu salariați 14 14 14 10 8

Analiză de risc — insolvență

5.52
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.