Activă CLUJ

COSARCA DE RACHITA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ

CUI
30544934
Reg. Comerț
C12/7/2012
Înregistrată
13.08.2012
Sediu social JUD. CLUJ, SAT VIIŞOARA COM. VIIŞOARA, STR. PRINCIPALĂ, NR.589, cod poștal 407590
-424.69
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Forma juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
Activitate principală (CAEN)
1629
Forma de proprietate
PROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE MESTESUGARESTI
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 13.08.2012)

Date financiare 2017

Cifră de afaceri netă
1.480 RON
▼ 87% vs 2016
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-5.877 RON
▼ 871% vs 2016
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2016

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

03 k6 k8 k11 k14 k2013 · Cifră de afaceri: 0 RON2014 · Cifră de afaceri: 800 RON2015 · Cifră de afaceri: 14.100 RON2016 · Cifră de afaceri: 11.445 RON2017 · Cifră de afaceri: 1.480 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 501 RON2015 · Profit: 1.867 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2013 · Datorii: 1.000 RON2014 · Datorii: 0 RON2015 · Datorii: 2.117 RON2016 · Datorii: 3.180 RON2017 · Datorii: 5.968 RON20132014201520162017
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COSARCA DE RACHITA SOCIETATE COOPERATIVĂ MEȘTEȘUGĂREASCĂ a avut o cifră de afaceri de 1.480 RON în 2017, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20172016201520142013
Cifră de afaceri netă 1.480 11.445 14.100 800 0
Profit net 0 0 1.867 501 0
Capitaluri proprii -5.877 -605 2.601 734 232
Active totale 91 2.575 4.718 734 1.232
Datorii totale 5.968 3.180 2.117 0 1.000
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

-424.69
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2017. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1629).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.