Activă Plătitor TVA TIMIŞ

ELA AGRICOL S.R.L.

CUI
30534167
Reg. Comerț
J2012001943354
Înregistrată
09.08.2012
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT PERIAM COM. PERIAM, STR. MUREŞULUI, NR.30A, AP.2, cod poștal 307315
2.57
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 09.08.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.073.141 RON
▼ 5% vs 2024
Profit net
238 RON
▲ 69% vs 2024
Capitaluri proprii
5.496 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0616 k1,2 mil1,8 mil2,5 mil3,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 898.853 RON2022 · Cifră de afaceri: 574.468 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.109.304 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.131.971 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.073.141 RON2021 · Profit: 2.447 RON2022 · Profit: 4.650 RON2023 · Profit: 246 RON2024 · Profit: 141 RON2025 · Profit: 238 RON2021 · Datorii: 617.396 RON2022 · Datorii: 781.773 RON2023 · Datorii: 3.079.675 RON2024 · Datorii: 936.934 RON2025 · Datorii: 1.230.803 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELA AGRICOL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.073.141 RON în 2025, cu un profit net de 238 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.073.141 1.131.971 1.109.304 574.468 898.853
Profit net 238 141 246 4.650 2.447
Capitaluri proprii 5.496 5.258 5.117 4.870 2.667
Active totale 2.018.684 2.105.097 4.283.583 2.518.793 620.063
Datorii totale 1.230.803 936.934 3.079.675 781.773 617.396
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.57
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.