Activă TIMIŞ

LA TROMPETTE COMMUNICATION SRL

CUI
30527356
Reg. Comerț
J2012001929358
Înregistrată
08.08.2012
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LABIRINT, NR.18, CAMERA 1, BL.B12, SC.A, ET.3, AP.14, cod poștal 300659
1.84
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7311
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 08.08.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
63.229 RON
▼ 47% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
1.753 RON
▼ 81% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k47 k71 k95 k119 k2021 · Cifră de afaceri: 73.965 RON2022 · Cifră de afaceri: 94.584 RON2023 · Cifră de afaceri: 108.670 RON2024 · Cifră de afaceri: 118.643 RON2025 · Cifră de afaceri: 63.229 RON2021 · Profit: 1.931 RON2022 · Profit: 21.169 RON2023 · Profit: 867 RON2024 · Profit: 8.139 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.412 RON2022 · Datorii: 12.771 RON2023 · Datorii: 19.264 RON2024 · Datorii: 21.842 RON2025 · Datorii: 5.805 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LA TROMPETTE COMMUNICATION SRL a avut o cifră de afaceri de 63.229 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 63.229 118.643 108.670 94.584 73.965
Profit net 0 8.139 867 21.169 1.931
Capitaluri proprii 1.753 9.257 1.118 21.409 11.082
Active totale 7.558 31.099 20.382 34.180 12.494
Datorii totale 5.805 21.842 19.264 12.771 1.412
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.84
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7311).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.