Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

KROMATICA INDUSTRY SRL

CUI
30524996
Reg. Comerț
J40/9112/2012
Înregistrată
07.08.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. BARDULUI, NR.5, CAMERA NR. 1, cod poștal 40262
0.45
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3109
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 07.08.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-16.609 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0306 k612 k917 k1,2 mil1,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 141.731 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 42.017 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 7.926 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.528.588 RON2022 · Datorii: 1.503.135 RON2023 · Datorii: 1.528.629 RON2024 · Datorii: 1.528.783 RON2025 · Datorii: 1.528.783 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KROMATICA INDUSTRY SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 42.017 0 141.731
Profit net 0 0 7.926 0 0
Capitaluri proprii -16.609 -16.609 -16.459 22.376 42.272
Active totale 1.644.485 1.644.485 1.644.481 1.657.822 1.703.171
Datorii totale 1.528.783 1.528.783 1.528.629 1.503.135 1.528.588
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.45
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3109).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.