Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

DACOM I S IMPEX SRL

CUI
30516
Reg. Comerț
J1992010422408
Înregistrată
10.12.1992
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR FUIORULUI, NR.5, CAM. 2, BL.H16B, SC.B, ET.P, AP.22
9.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4774
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 10.12.1992)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
81.372 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
30.610 RON
▲ 45% vs 2024
Capitaluri proprii
30.850 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

018 k36 k54 k72 k90 k2021 · Cifră de afaceri: 66.533 RON2022 · Cifră de afaceri: 85.834 RON2023 · Cifră de afaceri: 66.211 RON2024 · Cifră de afaceri: 90.283 RON2025 · Cifră de afaceri: 81.372 RON2021 · Profit: 13.960 RON2022 · Profit: 29.159 RON2023 · Profit: 24.481 RON2024 · Profit: 21.149 RON2025 · Profit: 30.610 RON2021 · Datorii: 2.274 RON2022 · Datorii: 1.283 RON2023 · Datorii: 1.863 RON2024 · Datorii: 2.430 RON2025 · Datorii: 28.776 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DACOM I S IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 81.372 RON în 2025, cu un profit net de 30.610 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 81.372 90.283 66.211 85.834 66.533
Profit net 30.610 21.149 24.481 29.159 13.960
Capitaluri proprii 30.850 38.968 38.555 31.718 30.454
Active totale 59.297 41.070 40.156 33.001 32.728
Datorii totale 28.776 2.430 1.863 1.283 2.274
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4774).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.