Activă Plătitor TVA DOLJ

UPSELL SRL

CUI
30497859
Reg. Comerț
J16/1207/2012
Înregistrată
01.08.2012
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. PĂCII, NR.4, cod poștal 200692
4.94
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 01.08.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
321.141 RON
▼ 58% vs 2024
Profit net
63.034 RON
▼ 76% vs 2024
Capitaluri proprii
64.165 RON
▼ 90% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0191 k382 k573 k764 k956 k2021 · Cifră de afaceri: 292.423 RON2022 · Cifră de afaceri: 747.150 RON2023 · Cifră de afaceri: 955.554 RON2024 · Cifră de afaceri: 769.673 RON2025 · Cifră de afaceri: 321.141 RON2021 · Profit: 13.762 RON2022 · Profit: 83.865 RON2023 · Profit: 413.470 RON2024 · Profit: 264.175 RON2025 · Profit: 63.034 RON2021 · Datorii: 336.545 RON2022 · Datorii: 323.366 RON2023 · Datorii: 225.885 RON2024 · Datorii: 49.484 RON2025 · Datorii: 663.089 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UPSELL SRL a avut o cifră de afaceri de 321.141 RON în 2025, cu un profit net de 63.034 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 321.141 769.673 955.554 747.150 292.423
Profit net 63.034 264.175 413.470 83.865 13.762
Capitaluri proprii 64.165 659.065 430.760 84.085 13.982
Active totale 2.161.296 708.549 656.645 407.451 350.527
Datorii totale 663.089 49.484 225.885 323.366 336.545
Număr mediu salariați 1 1 1 1 4

Analiză de risc — insolvență

4.94
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.