Activă TIMIŞ

ZAVINI FINISAJE SRL

CUI
30486914
Reg. Comerț
J35/1832/2012
Înregistrată
30.07.2012
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. SUPERBA, NR.1, ET.P, cod poștal 307160
-1.92
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4333
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 30.07.2012)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
2.583.853 RON
▲ 3% vs 2019
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2019
Capitaluri proprii
-284.750 RON
▼ 167% vs 2019
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2019

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0517 k1,0 mil1,6 mil2,1 mil2,6 mil2016 · Cifră de afaceri: 1.764.934 RON2017 · Cifră de afaceri: 1.407.362 RON2018 · Cifră de afaceri: 1.933.585 RON2019 · Cifră de afaceri: 2.498.483 RON2020 · Cifră de afaceri: 2.583.853 RON2016 · Profit: 101.837 RON2017 · Profit: 97.590 RON2018 · Profit: 153.531 RON2019 · Profit: 408.489 RON2020 · Profit: 0 RON2016 · Datorii: 634.111 RON2017 · Datorii: 949.126 RON2018 · Datorii: 786.733 RON2019 · Datorii: 909.972 RON2020 · Datorii: 1.379.538 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ZAVINI FINISAJE SRL a avut o cifră de afaceri de 2.583.853 RON în 2020, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 2.583.853 2.498.483 1.933.585 1.407.362 1.764.934
Profit net 0 408.489 153.531 97.590 101.837
Capitaluri proprii -284.750 425.335 166.846 103.314 105.725
Active totale 1.094.788 1.335.307 953.579 1.052.440 739.836
Datorii totale 1.379.538 909.972 786.733 949.126 634.111
Număr mediu salariați 0 9 11 17 20

Analiză de risc — insolvență

-1.92
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4333).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.