Activă BOTOŞANI

ROŞU VET SERVICII VETERINARE SRL

CUI
30415530
Reg. Comerț
J07/250/2012
Înregistrată
10.07.2012
Sediu social JUD. BOTOŞANI, SAT RĂUSENI COM. RĂUSENI, STR. CRĂIŢEI, NR.5, cod poștal 717320
18.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 10.07.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
205.029 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
106.679 RON
▼ 14% vs 2024
Capitaluri proprii
106.919 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

049 k99 k148 k198 k247 k2021 · Cifră de afaceri: 168.782 RON2022 · Cifră de afaceri: 187.732 RON2023 · Cifră de afaceri: 163.785 RON2024 · Cifră de afaceri: 247.077 RON2025 · Cifră de afaceri: 205.029 RON2021 · Profit: 83.564 RON2022 · Profit: 29.400 RON2023 · Profit: 19.262 RON2024 · Profit: 123.339 RON2025 · Profit: 106.679 RON2021 · Datorii: 1.865 RON2022 · Datorii: 8.661 RON2023 · Datorii: 12.766 RON2024 · Datorii: 6.822 RON2025 · Datorii: 24.000 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROŞU VET SERVICII VETERINARE SRL a avut o cifră de afaceri de 205.029 RON în 2025, cu un profit net de 106.679 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 205.029 247.077 163.785 187.732 168.782
Profit net 106.679 123.339 19.262 29.400 83.564
Capitaluri proprii 106.919 123.328 48.902 29.640 83.804
Active totale 130.919 130.150 61.668 38.301 85.669
Datorii totale 24.000 6.822 12.766 8.661 1.865
Număr mediu salariați 1 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

18.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.