Activă Plătitor TVA DOLJ

DANIELLAS FACTORY SRL

CUI
30360583
Reg. Comerț
J16/1010/2012
Înregistrată
27.06.2012
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. BUREBISTA, NR.3
-71.02
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 27.06.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.403.564 RON
▼ 13% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.841.153 RON
▼ 558% vs 2024
Număr mediu angajați
27
▲ 4% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0384 k768 k1,2 mil1,5 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.123.193 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.776.561 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.099.631 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.608.529 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.403.564 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 317.989 RON2022 · Datorii: 692.015 RON2023 · Datorii: 696.278 RON2024 · Datorii: 863.728 RON2025 · Datorii: 1.920.360 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DANIELLAS FACTORY SRL a avut o cifră de afaceri de 1.403.564 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.403.564 1.608.529 1.099.631 1.776.561 1.123.193
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -1.841.153 -280.015 -277.923 -95.268 246.164
Active totale 164.509 784.454 730.763 1.024.594 1.063.943
Datorii totale 1.920.360 863.728 696.278 692.015 317.989
Număr mediu salariați 27 26 30 37 45

Analiză de risc — insolvență

-71.02
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.