Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

URBART CONCEPT SRL

CUI
30324157
Reg. Comerț
J2012006907405
Înregistrată
18.06.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALE BARAJUL CUCUTENI, NR.10, BL.M8A, SC.3, ET.2, AP.49
8.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 18.06.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
125.051 RON
▼ 33% vs 2024
Profit net
84.432 RON
▼ 3% vs 2024
Capitaluri proprii
84.901 RON
▼ 62% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k74 k111 k149 k186 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 69.660 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 185.808 RON2025 · Cifră de afaceri: 125.051 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 67.612 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 87.322 RON2025 · Profit: 84.432 RON2021 · Datorii: 5.337 RON2022 · Datorii: 7.386 RON2023 · Datorii: 4.336 RON2024 · Datorii: 2.116 RON2025 · Datorii: 104.397 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

URBART CONCEPT SRL a avut o cifră de afaceri de 125.051 RON în 2025, cu un profit net de 84.432 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 125.051 185.808 0 69.660 0
Profit net 84.432 87.322 0 67.612 0
Capitaluri proprii 84.901 221.469 134.147 241.225 173.613
Active totale 189.298 223.585 138.483 248.611 178.950
Datorii totale 104.397 2.116 4.336 7.386 5.337
Număr mediu salariați 0 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.