Activă Plătitor TVA CLUJ

SERVICII TEHNICO MEDICALE BAVARIA S.R.L.

CUI
30302248
Reg. Comerț
J12/1567/2012
Înregistrată
11.06.2012
Sediu social JUD. CLUJ, SAT FELEACU COM. FELEACU, FELEACU, NR.534, cod poștal 407270
9.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 11.06.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
235.798 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
97.633 RON
▼ 58% vs 2024
Capitaluri proprii
522.911 RON
▲ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

078 k156 k234 k312 k390 k2021 · Cifră de afaceri: 368.896 RON2022 · Cifră de afaceri: 348.166 RON2023 · Cifră de afaceri: 389.877 RON2024 · Cifră de afaceri: 219.940 RON2025 · Cifră de afaceri: 235.798 RON2021 · Profit: 155.823 RON2022 · Profit: 199.173 RON2023 · Profit: 193.853 RON2024 · Profit: 231.161 RON2025 · Profit: 97.633 RON2021 · Datorii: 26.740 RON2022 · Datorii: 269.732 RON2023 · Datorii: 219.627 RON2024 · Datorii: 365.408 RON2025 · Datorii: 165.891 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERVICII TEHNICO MEDICALE BAVARIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 235.798 RON în 2025, cu un profit net de 97.633 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 235.798 219.940 389.877 348.166 368.896
Profit net 97.633 231.161 193.853 199.173 155.823
Capitaluri proprii 522.911 425.278 194.117 199.437 265.879
Active totale 687.180 788.339 379.131 434.656 258.106
Datorii totale 165.891 365.408 219.627 269.732 26.740
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.