Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

URBAN DESIGN CONSTRUCT SRL

CUI
30279722
Reg. Comerț
J40/6446/2012
Înregistrată
06.06.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALEEA ŞCOLARILOR, NR.8, BL.S23, SC.1, ET.6, AP.27, cod poștal 31817
20.03
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8130
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 06.06.2012)

Date financiare 2019

Cifră de afaceri netă
4.266.351 RON
▲ 23% vs 2018
Profit net
2.133.783 RON
▲ 114% vs 2018
Capitaluri proprii
1.701.032 RON
▼ 17% vs 2018
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2018

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,7 mil3,3 mil5,0 mil6,7 mil8,3 mil2015 · Cifră de afaceri: 8.331.081 RON2016 · Cifră de afaceri: 8.288.923 RON2017 · Cifră de afaceri: 149.933 RON2018 · Cifră de afaceri: 3.482.500 RON2019 · Cifră de afaceri: 4.266.351 RON2015 · Profit: 4.038.945 RON2016 · Profit: 2.801.663 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 998.020 RON2019 · Profit: 2.133.783 RON2015 · Datorii: 973.255 RON2016 · Datorii: 2.280.818 RON2017 · Datorii: 954.950 RON2018 · Datorii: 839.046 RON2019 · Datorii: 393.776 RON20152016201720182019
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

URBAN DESIGN CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 4.266.351 RON în 2019, cu un profit net de 2.133.783 RON.

Indicator (RON) 20192018201720162015
Cifră de afaceri netă 4.266.351 3.482.500 149.933 8.288.923 8.331.081
Profit net 2.133.783 998.020 0 2.801.663 4.038.945
Capitaluri proprii 1.701.032 2.050.604 2.252.490 2.831.903 4.069.185
Active totale 2.094.677 2.889.402 3.206.162 5.106.440 5.009.780
Datorii totale 393.776 839.046 954.950 2.280.818 973.255
Număr mediu salariați 5 5 2 85 67

Analiză de risc — insolvență

20.03
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2019. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8130).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.