Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LIDER STIL DECOR SRL

CUI
30279544
Reg. Comerț
J40/6454/2012
Înregistrată
06.06.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. DURĂU, NR.71, CAMERA 1, cod poștal 12912
16.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 06.06.2012)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
299.823 RON
Profit net
119.556 RON
▲ 11% vs 2019
Capitaluri proprii
251.925 RON
▲ 90% vs 2019
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k127 k191 k254 k318 k2016 · Cifră de afaceri: 301.462 RON2017 · Cifră de afaceri: 227.202 RON2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Cifră de afaceri: 299.823 RON2016 · Profit: 45.786 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 107.461 RON2020 · Profit: 119.556 RON2016 · Datorii: 175.908 RON2017 · Datorii: 317.428 RON2018 · Datorii: 317.738 RON2019 · Datorii: 213.965 RON2020 · Datorii: 39.667 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LIDER STIL DECOR SRL a avut o cifră de afaceri de 299.823 RON în 2020, cu un profit net de 119.556 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 299.823 0 0 227.202 301.462
Profit net 119.556 107.461 0 0 45.786
Capitaluri proprii 251.925 132.369 24.908 25.005 78.290
Active totale 291.592 331.334 342.646 342.433 254.198
Datorii totale 39.667 213.965 317.738 317.428 175.908
Număr mediu salariați 1 0 1 4 5

Analiză de risc — insolvență

16.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.