Activă MUREŞ

KNEE STAR SRL

CUI
30253358
Reg. Comerț
J2012000509261
Înregistrată
29.05.2012
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. PANDURILOR, NR.14, AP.8, cod poștal 540554
29.93
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 29.05.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
205.460 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
129.159 RON
▲ 7% vs 2024
Capitaluri proprii
130.003 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

051 k101 k152 k203 k253 k2021 · Cifră de afaceri: 96.519 RON2022 · Cifră de afaceri: 253.499 RON2023 · Cifră de afaceri: 186.943 RON2024 · Cifră de afaceri: 193.835 RON2025 · Cifră de afaceri: 205.460 RON2021 · Profit: 85.401 RON2022 · Profit: 222.387 RON2023 · Profit: 119.162 RON2024 · Profit: 120.556 RON2025 · Profit: 129.159 RON2021 · Datorii: 13.359 RON2022 · Datorii: 156.360 RON2023 · Datorii: 40.464 RON2024 · Datorii: 22.151 RON2025 · Datorii: 9.374 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

KNEE STAR SRL a avut o cifră de afaceri de 205.460 RON în 2025, cu un profit net de 129.159 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 205.460 193.835 186.943 253.499 96.519
Profit net 129.159 120.556 119.162 222.387 85.401
Capitaluri proprii 130.003 120.845 141.789 222.627 186.729
Active totale 139.377 142.996 182.253 378.987 200.088
Datorii totale 9.374 22.151 40.464 156.360 13.359
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

29.93
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.