Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

MIRI & LEEA AUTO SRL

CUI
30238323
Reg. Comerț
J2012000351064
Înregistrată
24.05.2012
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. NĂSĂUD, STR. VASILE NASCU, NR.34, cod poștal 425200
3.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 24.05.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
662.056 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
46.824 RON
▲ 651% vs 2024
Capitaluri proprii
376.326 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0138 k275 k413 k551 k688 k2021 · Cifră de afaceri: 424.200 RON2022 · Cifră de afaceri: 411.795 RON2023 · Cifră de afaceri: 688.411 RON2024 · Cifră de afaceri: 669.342 RON2025 · Cifră de afaceri: 662.056 RON2021 · Profit: 33.779 RON2022 · Profit: 1.184 RON2023 · Profit: 24.894 RON2024 · Profit: 6.232 RON2025 · Profit: 46.824 RON2021 · Datorii: 456.746 RON2022 · Datorii: 468.154 RON2023 · Datorii: 579.842 RON2024 · Datorii: 516.797 RON2025 · Datorii: 614.949 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIRI & LEEA AUTO SRL a avut o cifră de afaceri de 662.056 RON în 2025, cu un profit net de 46.824 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 662.056 669.342 688.411 411.795 424.200
Profit net 46.824 6.232 24.894 1.184 33.779
Capitaluri proprii 376.326 329.501 323.269 298.375 297.191
Active totale 991.275 846.298 903.111 766.529 753.937
Datorii totale 614.949 516.797 579.842 468.154 456.746
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

3.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.