Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IPROMIN SA

CUI
3022046
Reg. Comerț
J40/27426/1992
Înregistrată
04.02.1993
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, B-DUL BASARABIA, NR.82, SPATIUL C4
-3.36
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Activitate principală (CAEN)
7219
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 04.02.1993)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
1.410.017 RON
▲ 8% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
-579.601 RON
▼ 23% vs 2023
Număr mediu angajați
14
▲ 8% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0396 k791 k1,2 mil1,6 mil2,0 mil2020 · Cifră de afaceri: 988.096 RON2021 · Cifră de afaceri: 1.095.961 RON2022 · Cifră de afaceri: 886.114 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.301.776 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.410.017 RON2020 · Profit: 33.395 RON2021 · Profit: 2.038 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 124.781 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 1.969.328 RON2021 · Datorii: 1.978.281 RON2022 · Datorii: 1.844.896 RON2023 · Datorii: 1.840.443 RON2024 · Datorii: 1.836.399 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IPROMIN SA a avut o cifră de afaceri de 1.410.017 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 1.410.017 1.301.776 886.114 1.095.961 988.096
Profit net 0 124.781 0 2.038 33.395
Capitaluri proprii -579.601 -471.187 -595.968 -275.629 -277.666
Active totale 1.256.798 1.360.331 1.242.448 1.697.132 1.686.862
Datorii totale 1.836.399 1.840.443 1.844.896 1.978.281 1.969.328
Număr mediu salariați 14 13 14 14 14

Analiză de risc — insolvență

-3.36
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7219).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.