Activă CLUJ

MIRAKIDS SRL

CUI
30207777
Reg. Comerț
J2012001328126
Înregistrată
17.05.2012
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. ŞTEFAN SIMION, NR.19, AP.2, cod poștal 400453
37.65
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8552
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 17.05.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
302.905 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
195.961 RON
▲ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
196.202 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k121 k182 k242 k303 k2021 · Cifră de afaceri: 153.680 RON2022 · Cifră de afaceri: 238.610 RON2023 · Cifră de afaceri: 264.550 RON2024 · Cifră de afaceri: 295.020 RON2025 · Cifră de afaceri: 302.905 RON2021 · Profit: 98.012 RON2022 · Profit: 157.773 RON2023 · Profit: 135.208 RON2024 · Profit: 174.016 RON2025 · Profit: 195.961 RON2021 · Datorii: 4.692 RON2022 · Datorii: 2.014 RON2023 · Datorii: 5.964 RON2024 · Datorii: 13.282 RON2025 · Datorii: 9.422 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MIRAKIDS SRL a avut o cifră de afaceri de 302.905 RON în 2025, cu un profit net de 195.961 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 302.905 295.020 264.550 238.610 153.680
Profit net 195.961 174.016 135.208 157.773 98.012
Capitaluri proprii 196.202 174.257 135.550 158.013 98.252
Active totale 205.259 187.113 141.040 160.027 102.944
Datorii totale 9.422 13.282 5.964 2.014 4.692
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

37.65
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8552).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.