Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

BODY SHINE CLUB S.R.L.

CUI
30153138
Reg. Comerț
J15/320/2012
Înregistrată
05.05.2012
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, STR. CRÂNGULUI, NR.4 B, cod poștal 130099
9.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 05.05.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
889.820 RON
▼ 25% vs 2024
Profit net
20.266 RON
▼ 93% vs 2024
Capitaluri proprii
909.471 RON
▼ 35% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0352 k704 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.008.605 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.492.087 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.760.866 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.187.941 RON2025 · Cifră de afaceri: 889.820 RON2021 · Profit: 16.707 RON2022 · Profit: 386.052 RON2023 · Profit: 409.145 RON2024 · Profit: 298.619 RON2025 · Profit: 20.266 RON2021 · Datorii: 592.555 RON2022 · Datorii: 341.765 RON2023 · Datorii: 419.799 RON2024 · Datorii: 513.755 RON2025 · Datorii: 232.574 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BODY SHINE CLUB S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 889.820 RON în 2025, cu un profit net de 20.266 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 889.820 1.187.941 1.760.866 1.492.087 1.008.605
Profit net 20.266 298.619 409.145 386.052 16.707
Capitaluri proprii 909.471 1.399.186 1.100.567 800.119 414.067
Active totale 1.142.045 1.961.054 1.605.336 1.229.903 1.106.275
Datorii totale 232.574 513.755 419.799 341.765 592.555
Număr mediu salariați 4 4 5 4 4

Analiză de risc — insolvență

9.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.