Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

M.R.S. CONSTRUCT GLASS SRL

CUI
30119365
Reg. Comerț
J40/4765/2012
Înregistrată
25.04.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. ÎMPĂRATUL TRAIAN, NR.7, CAMERA 1, BL.B10, SC.2, ET.7, AP.51, cod poștal 41412
23.97
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 25.04.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.069.595 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
502.668 RON
▼ 79% vs 2024
Capitaluri proprii
4.331.502 RON
▼ 21% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0565 k1,1 mil1,7 mil2,3 mil2,8 mil2019 · Cifră de afaceri: 2.041.165 RON2020 · Cifră de afaceri: 2.793.065 RON2021 · Cifră de afaceri: 2.471.208 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.823.179 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.069.595 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 335.707 RON2021 · Profit: 572.443 RON2024 · Profit: 2.429.872 RON2025 · Profit: 502.668 RON2019 · Datorii: 197.270 RON2020 · Datorii: 523.981 RON2021 · Datorii: 433.341 RON2024 · Datorii: 338.172 RON2025 · Datorii: 271.831 RON20192020202120242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

M.R.S. CONSTRUCT GLASS SRL a avut o cifră de afaceri de 2.069.595 RON în 2025, cu un profit net de 502.668 RON.

Indicator (RON) 20252024202120202019
Cifră de afaceri netă 2.069.595 2.823.179 2.471.208 2.793.065 2.041.165
Profit net 502.668 2.429.872 572.443 335.707 0
Capitaluri proprii 4.331.502 5.482.502 1.382.659 810.216 685.035
Active totale 4.782.518 5.999.859 1.977.716 1.475.968 968.493
Datorii totale 271.831 338.172 433.341 523.981 197.270
Număr mediu salariați 10 10 11 11 11

Analiză de risc — insolvență

23.97
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.