Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

INFINITE TEXTIL COLECTION SRL

CUI
30087689
Reg. Comerț
J40/4473/2012
Înregistrată
18.04.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. AUREL PERŞU, NR.153, PARTER IMOBIL, CORP A, CAMERA NR. 2, AP.10-11, cod poștal 41719
-17.20
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 18.04.2012)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2019
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-215.481 RON
▲ 0% vs 2019
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2019

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k121 k181 k241 k301 k2016 · Cifră de afaceri: 141.433 RON2017 · Cifră de afaceri: 97.621 RON2018 · Cifră de afaceri: 50.101 RON2019 · Cifră de afaceri: 6.340 RON2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2016 · Datorii: 193.038 RON2017 · Datorii: 276.074 RON2018 · Datorii: 293.223 RON2019 · Datorii: 300.904 RON2020 · Datorii: 301.423 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

INFINITE TEXTIL COLECTION SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2020, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 0 6.340 50.101 97.621 141.433
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -215.481 -214.732 -200.977 -140.496 -83.195
Active totale 85.942 86.172 91.330 133.603 108.065
Datorii totale 301.423 300.904 293.223 276.074 193.038
Număr mediu salariați 0 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

-17.20
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.