Activă Plătitor TVA TIMIŞ

ARPAD PROFIL SRL

CUI
30045594
Reg. Comerț
J2012000874356
Înregistrată
06.04.2012
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. SILISTRA, CAMERA 2, BL.A45, SC.A, AP.9
1.10
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 06.04.2012)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
1.667.069 RON
▲ 27% vs 2023
Profit net
32.906 RON
▲ 10% vs 2023
Capitaluri proprii
70.201 RON
▼ 63% vs 2023
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0415 k830 k1,2 mil1,7 mil2,1 mil2020 · Cifră de afaceri: 1.963.211 RON2021 · Cifră de afaceri: 2.045.671 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.074.234 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.317.253 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.667.069 RON2020 · Profit: 85.186 RON2021 · Profit: 117.541 RON2022 · Profit: 70.798 RON2023 · Profit: 29.790 RON2024 · Profit: 32.906 RON2020 · Datorii: 556.269 RON2021 · Datorii: 760.410 RON2022 · Datorii: 866.108 RON2023 · Datorii: 929.770 RON2024 · Datorii: 718.662 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ARPAD PROFIL SRL a avut o cifră de afaceri de 1.667.069 RON în 2024, cu un profit net de 32.906 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 1.667.069 1.317.253 2.074.234 2.045.671 1.963.211
Profit net 32.906 29.790 70.798 117.541 85.186
Capitaluri proprii 70.201 188.295 232.760 250.370 319.758
Active totale 788.863 1.118.065 1.098.868 1.010.780 876.027
Datorii totale 718.662 929.770 866.108 760.410 556.269
Număr mediu salariați 3 3 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

1.10
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.