Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LAZĂR AUTO RULATE SRL

CUI
30041240
Reg. Comerț
J2012003998402
Înregistrată
05.04.2012
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD THEODOR PALLADY, NR.17, BL.U27, ET.8, AP.82, cod poștal 32254
3.82
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4781
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 05.04.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.002.316 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
280.406 RON
▼ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
2

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0263 k526 k789 k1,1 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.177.207 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.062.638 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.314.302 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.110.569 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.002.316 RON2021 · Profit: 25.997 RON2022 · Profit: 15.371 RON2023 · Profit: 20.148 RON2024 · Profit: 26.064 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 327.893 RON2022 · Datorii: 336.500 RON2023 · Datorii: 339.907 RON2024 · Datorii: 339.962 RON2025 · Datorii: 341.481 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LAZĂR AUTO RULATE SRL a avut o cifră de afaceri de 1.002.316 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.002.316 1.110.569 1.314.302 1.062.638 1.177.207
Profit net 0 26.064 20.148 15.371 25.997
Capitaluri proprii 280.406 288.123 262.059 241.910 226.539
Active totale 621.887 628.085 601.966 578.410 554.432
Datorii totale 341.481 339.962 339.907 336.500 327.893
Număr mediu salariați 2 0 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

3.82
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4781).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.