Activă BIHOR

ATT INTERIM SRL

CUI
30037273
Reg. Comerț
J05/533/2012
Înregistrată
05.04.2012
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, CAL. CLUJULUI, NR.2, AP.1, cod poștal 410053
-2.24
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 05.04.2012)

Date financiare 2017

Cifră de afaceri netă
83.726 RON
▼ 79% vs 2016
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-97.680 RON
▼ 21% vs 2016
Număr mediu angajați
3
▼ 62% vs 2016

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0416 k832 k1,2 mil1,7 mil2,1 mil2013 · Cifră de afaceri: 2.080.791 RON2014 · Cifră de afaceri: 645.935 RON2015 · Cifră de afaceri: 668.950 RON2016 · Cifră de afaceri: 400.330 RON2017 · Cifră de afaceri: 83.726 RON2013 · Profit: 0 RON2014 · Profit: 6.545 RON2015 · Profit: 79.051 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2013 · Datorii: 1.018.633 RON2014 · Datorii: 434.850 RON2015 · Datorii: 485.990 RON2016 · Datorii: 598.889 RON2017 · Datorii: 610.606 RON20132014201520162017
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ATT INTERIM SRL a avut o cifră de afaceri de 83.726 RON în 2017, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20172016201520142013
Cifră de afaceri netă 83.726 400.330 668.950 645.935 2.080.791
Profit net 0 0 79.051 6.545 0
Capitaluri proprii -97.680 -80.932 67.659 -11.391 -17.936
Active totale 464.229 469.260 513.189 382.999 940.602
Datorii totale 610.606 598.889 485.990 434.850 1.018.633
Număr mediu salariați 3 8 12 4 7

Analiză de risc — insolvență

-2.24
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2017. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.