Activă Plătitor TVA DOLJ

SOUTH HILL FARM SRL

CUI
30022310
Reg. Comerț
J2012000525168
Înregistrată
03.04.2012
Sediu social JUD. DOLJ, SAT ARGETOAIA COM. ARGETOAIA, STR. CONSTANTIN ARGETOIANU, NR.31
8.34
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 03.04.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.594 RON
▼ 94% vs 2024
Profit net
156.654 RON
▲ 5389% vs 2024
Capitaluri proprii
152.388 RON
▲ 3673% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k76 k114 k152 k189 k2021 · Cifră de afaceri: 49.162 RON2022 · Cifră de afaceri: 37.935 RON2023 · Cifră de afaceri: 13.345 RON2024 · Cifră de afaceri: 28.026 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.594 RON2021 · Profit: 101.401 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 2.854 RON2025 · Profit: 156.654 RON2021 · Datorii: 65.462 RON2022 · Datorii: 30.372 RON2023 · Datorii: 80.381 RON2024 · Datorii: 104.525 RON2025 · Datorii: 189.409 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOUTH HILL FARM SRL a avut o cifră de afaceri de 1.594 RON în 2025, cu un profit net de 156.654 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.594 28.026 13.345 37.935 49.162
Profit net 156.654 2.854 0 0 101.401
Capitaluri proprii 152.388 -4.265 -7.119 19.163 453.349
Active totale 341.797 100.260 73.262 49.535 518.811
Datorii totale 189.409 104.525 80.381 30.372 65.462
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

8.34
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.