Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

FIRMA GALEA SRL

CUI
30016394
Reg. Comerț
J06/218/2012
Înregistrată
02.04.2012
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT ŞIEU-MĂGHERUŞ COM. ŞIEU-MĂGHERUŞ, ŞIEU-MĂGHERUŞ, NR.282C, cod poștal 427295
16.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2229
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 02.04.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.804.527 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
348.508 RON
▲ 19% vs 2024
Capitaluri proprii
2.678.127 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0812 k1,6 mil2,4 mil3,2 mil4,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.062.236 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.841.964 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.525.959 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.238.875 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.804.527 RON2021 · Profit: 617.840 RON2022 · Profit: 431.135 RON2023 · Profit: 327.876 RON2024 · Profit: 293.440 RON2025 · Profit: 348.508 RON2021 · Datorii: 537.093 RON2022 · Datorii: 276.641 RON2023 · Datorii: 162.232 RON2024 · Datorii: 93.317 RON2025 · Datorii: 298.553 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FIRMA GALEA SRL a avut o cifră de afaceri de 3.804.527 RON în 2025, cu un profit net de 348.508 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.804.527 3.238.875 3.525.959 3.841.964 4.062.236
Profit net 348.508 293.440 327.876 431.135 617.840
Capitaluri proprii 2.678.127 2.535.019 2.457.929 2.388.734 2.180.599
Active totale 3.339.515 2.738.072 2.750.477 2.816.271 2.889.168
Datorii totale 298.553 93.317 162.232 276.641 537.093
Număr mediu salariați 8 8 7 8 9

Analiză de risc — insolvență

16.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2229).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.