Activă Plătitor TVA COVASNA

NOVREST-COM SRL

CUI
29999347
Reg. Comerț
J2012000087149
Înregistrată
29.03.2012
Sediu social JUD. COVASNA, MUN. SFÂNTU GHEORGHE, STR. OZUNULUI, NR.6, cod poștal 520077
2.83
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Covasna
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 29.03.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.573.224 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
204.582 RON
▲ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
214.267 RON
▼ 70% vs 2024
Număr mediu angajați
17
▼ 23% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0740 k1,5 mil2,2 mil3,0 mil3,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.969.457 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.791.028 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.242.739 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.697.680 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.573.224 RON2021 · Profit: 196.200 RON2022 · Profit: 326.568 RON2023 · Profit: 158.411 RON2024 · Profit: 153.536 RON2025 · Profit: 204.582 RON2021 · Datorii: 279.036 RON2022 · Datorii: 406.834 RON2023 · Datorii: 551.711 RON2024 · Datorii: 485.202 RON2025 · Datorii: 1.061.997 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NOVREST-COM SRL a avut o cifră de afaceri de 3.573.224 RON în 2025, cu un profit net de 204.582 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.573.224 3.697.680 3.242.739 2.791.028 1.969.457
Profit net 204.582 153.536 158.411 326.568 196.200
Capitaluri proprii 214.267 720.151 620.963 571.247 487.310
Active totale 1.249.261 1.205.353 1.172.674 978.081 766.346
Datorii totale 1.061.997 485.202 551.711 406.834 279.036
Număr mediu salariați 17 22 21 20 20

Analiză de risc — insolvență

2.83
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.