Activă Plătitor TVA ILFOV

RADUC TRANS BETON SRL

CUI
29961555
Reg. Comerț
J2012000755231
Înregistrată
23.03.2012
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. FLORILOR, NR.4, CORP CLĂDIRE C1. CAMERA 1, cod poștal 77190
18.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 23.03.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
916.185 RON
▲ 11% vs 2024
Profit net
365.964 RON
▲ 234% vs 2024
Capitaluri proprii
366.204 RON
▲ 179% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0183 k366 k550 k733 k916 k2021 · Cifră de afaceri: 798.894 RON2022 · Cifră de afaceri: 748.676 RON2023 · Cifră de afaceri: 904.391 RON2024 · Cifră de afaceri: 824.018 RON2025 · Cifră de afaceri: 916.185 RON2021 · Profit: 8.158 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 27.357 RON2024 · Profit: 109.436 RON2025 · Profit: 365.964 RON2021 · Datorii: 92.395 RON2022 · Datorii: 42.179 RON2023 · Datorii: 81.285 RON2024 · Datorii: 54.165 RON2025 · Datorii: 75.028 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RADUC TRANS BETON SRL a avut o cifră de afaceri de 916.185 RON în 2025, cu un profit net de 365.964 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 916.185 824.018 904.391 748.676 798.894
Profit net 365.964 109.436 27.357 0 8.158
Capitaluri proprii 366.204 131.071 168.619 141.262 199.645
Active totale 441.232 185.236 249.904 183.441 292.040
Datorii totale 75.028 54.165 81.285 42.179 92.395
Număr mediu salariați 3 3 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

18.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.