Activă Plătitor TVA VASLUI

MAGPLANT SRL

CUI
29955898
Reg. Comerț
J37/86/2012
Înregistrată
22.03.2012
Sediu social JUD. VASLUI, SAT GRIVIŢA COM. GRIVIŢA, GRIVIŢA, NR.36, cod poștal 737280
11.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
14 ani (din 22.03.2012)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.884.241 RON
▲ 180% vs 2024
Profit net
9.116 RON
▼ 96% vs 2024
Capitaluri proprii
2.817.214 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0431 k862 k1,3 mil1,7 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.156.233 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.180.804 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.749.544 RON2024 · Cifră de afaceri: 672.625 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.884.241 RON2021 · Profit: 358.170 RON2022 · Profit: 206.527 RON2023 · Profit: 201.871 RON2024 · Profit: 229.238 RON2025 · Profit: 9.116 RON2021 · Datorii: 622.105 RON2022 · Datorii: 1.178.701 RON2023 · Datorii: 829.676 RON2024 · Datorii: 375.533 RON2025 · Datorii: 467.612 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAGPLANT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.884.241 RON în 2025, cu un profit net de 9.116 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.884.241 672.625 1.749.544 1.180.804 2.156.233
Profit net 9.116 229.238 201.871 206.527 358.170
Capitaluri proprii 2.817.214 2.808.097 2.578.860 2.376.988 2.170.462
Active totale 3.284.826 3.183.630 3.408.536 3.691.999 2.792.567
Datorii totale 467.612 375.533 829.676 1.178.701 622.105
Număr mediu salariați 5 6 6 5 3

Analiză de risc — insolvență

11.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.